Masz pytania? Skontaktuj się z nami…
22 831 28 06
505 148 794

Zobacz więcej

Zabiegi kosmetyczne

STYLIZACJA BRWI

 

PERFECT BROWS (laminacja+farbowanie+botoks+regulacja)

Zabieg polega na indywidualnym dobraniu kształtu brwi poprzez wykonanie geometrii brwi oraz późniejszą regulację włosków pęsetą. Następnie przy użyciu profesjonalnych produktów wykonuje się  laminację brwi, która ma za zadanie ujarzmić niesforne włoski i nadać im nowy kształt. Kolejnym krokiem jest farbowanie włosa przy użyciu farbek do stylizacji brwi. Zabieg kończy się nałożeniem botoksu, który odżywi i nawilży włoski po wykonanym zabiegu. Efekt utrzymuje się 6-8 tygodni.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które:

– posiadają niesforne włoski, które rosną w każdą możliwą stronę

– nie mają czasu i/lub nie potrafią zajmować się swoimi brwiami
– posiadają jasne, niewidoczne brwi
– Posiadasz cienki łuk brwiowy i chciałabyś, aby Twoje brwi były grubsze

– pragną posiadać piękne brwi

 

LAMINOWANIE BRWI (laminacja+botoks+regulacja)


Zabieg polega na wykonaniu laminacji brwi, czyli trwałej ondulacji włosów przy użyciu profesjonalnych produktów, dzięki którym niesforne włoski na Twoich brwiach zostaną ujarzmione, a Twój łuk brwiowy nabierze nowego kształtu. Zabieg zawiera również regulację brwi przy pomocy pęsety, a kończy się nałożeniem botoksu, który odżywi i nawilży włoski. Efekt utrzymuje się 6-8 tygodni.

 

HENNA PUDROWA


Zabieg polega na indywidualnym dobraniu kształtu brwi poprzez wykonanie geometrii brwi oraz późniejszą regulację włosków pęsetą. Nadanie włoską koloru przy użyciu naturalnej henny pudrowej do stylizacji brwi.

*Ważną informacją dla Ciebie może być to, że henna pudrowa wzmacnia włoski na naszych brwiach oraz stymuluje je do wzrostu. Jeśli Twoje włoski są słabe bądź nie chcą rosnąć jest to zabieg dla Ciebie. Przy jej regularnym stosowaniu włoski staną się mocniejsze i zaczną rosnąć nawet w miejscach gdzie są ich ubytki.

 

FARBOWANIE BRWI 

Zabieg polega na indywidualnym dobraniu kształtu brwi poprzez wykonanie geometrii brwi oraz późniejszą regulację włosków pęsetą. Farbowanie włosków za pomocą profesjonalnych farbek do stylizacji brwi.

STYLIZACJA RZĘS

 

LIFTING RZĘS

(podkręcenie rzęs+farbowanie+botoks)


Zabieg, który uniesie i pięknie podkręci Twoje naturalne rzęsy, a Ty raz na zawsze pożegnasz się z zalotką! Podczas zabiegu Twoje rzęsy zostaną przyciemnione za pomocą czarnej farbki oraz wzmocnione i odżywione przy użyciu botoksu, czyli olejków które nawilżą i nadadzą miękkości Twoim rzęsom. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni.
Zabieg przeznaczony jest dla osób, które:
– pragną, aby tuszowanie rzęs stało się bajecznie proste i przyjemne
– są alergikami i/lub posiadają alergię na klej stosowany przy aplikacji rzęs syntetycznych
– posiadają rzęsy rosnące w dół i nie potrafią ich ujarzmić
– nie lubią na co dzień tuszować rzęs i preferując naturalny wygląd

 

RZĘSY 1:1


Modelowanie oka metodą 1:1 polega na aplikowaniu jednej sztucznej rzęsy do naszej jednej naturalnej rzęsy. Efekt, który osiągamy przy tej metodzie jest naturalny i delikatny. Rzęsy są dłuższe i podkręcone, a dzięki temu nie potrzebują już tuszowania i podkręcania zalotką.

 

 

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

MAKIJAŻ ŚLUBNY

MAKIJAŻ NA WIECZÓR PANIEŃSKI

 

MAKIJAŻ NA STYLIZOWANĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

 

Medycyna i pielęgnacja w Warszawie
Świeżo otwarte gabinety w dobrej lokalizacji w Śródmieściu. Nowoczesne technologie i indywidualne podejście do Pacjenta. Wykwalifikowana obsługa z wieloletnim doświadczeniem. Współczesna wiedza, tradycyjne receptury... Medycyna estetyczna i naturalna, stomatologia, zabiegi kosmetyczne, poradnictwo rodzinne.
Gabinety Zdrowia i Urody
Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa
tel. +22 831 28 06, kom. +48 505 148 794
e-mail:
www.gabinetyzdrowiaiurody.pl
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE. Dojazd z Bielan: Metro M1 i tramwaje: 20, 13, 26. Dojazd z Mokotowa: tramwaje: 41, 17. Dojazd z Woli: tramwaje 13, 26, 20 i autobusy 190, 171.
Copyright © 2022

NOWOŚĆ!

To jest przykładowe okienko popup o szerokości 600 pikseli. Zostało ustawione aby pojawić się po 3 sekundach od załadowania się strony internetowej.

 

więcej anuluj