Masz pytania? Skontaktuj się z nami…
22 831 28 06
505 148 794

Zobacz więcej

Profilaktyka stomatologiczna

Systematyczne, profesjonalne zabiegi higienizacyjne w gabinecie stomatologicznym, dostosowanie się pacjenta do wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji jamy ustnej oraz właściwego sposobu odżywiania się pozwolą zachować nasze zęby w dobrej kondycji do późnych lat życia.

 

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy Państwu pełen zakres  profilaktycznych zabiegów dentystycznych:

 • Instruktaż higieny jamy ustnej
  (dobór odpowiedniej pasty, szczoteczek, metody szczotkowania oraz dodatkowych akcesoriów np.: nici dentystycznych, szczotek międzyzębowych, płynów do płukania)
 • Skaling
  (oczyszczania zębów z kamienia nazębnego przy użyciu specjalnego urządzenia ultradźwiękowego)
 • Piaskowanie zębów
  (usunięcie osadu i przebarwień po kawie, herbacie, papierosach z wykorzystaniem silnego strumienia mieszaniny wody, powietrza i dwutlenku sodu)
 • Polerowanie powierzchni zębowych
  po w/w zabiegach specjalnymi pastami polerskimi i szczotką o odpowiedniej twardości
 • Fluoryzacja
  (pokrycie wszystkich zębów preparatem z fluorem w celu zniesienia nadwrażliwości, pobudzenia remineralizacji szkliwa  oraz hamowania rozwoju próchnicy)
Medycyna i pielęgnacja w Warszawie
Świeżo otwarte gabinety w dobrej lokalizacji w Śródmieściu. Nowoczesne technologie i indywidualne podejście do Pacjenta. Wykwalifikowana obsługa z wieloletnim doświadczeniem. Współczesna wiedza, tradycyjne receptury... Medycyna estetyczna i naturalna, stomatologia, zabiegi kosmetyczne, poradnictwo rodzinne.
Gabinety Zdrowia i Urody
Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa
tel. +22 831 28 06, kom. +48 505 148 794
e-mail:
www.gabinetyzdrowiaiurody.pl
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE. Dojazd z Bielan: Metro M1 i tramwaje: 20, 13, 26. Dojazd z Mokotowa: tramwaje: 41, 17. Dojazd z Woli: tramwaje 13, 26, 20 i autobusy 190, 171.
Copyright © 2022

NOWOŚĆ!

To jest przykładowe okienko popup o szerokości 600 pikseli. Zostało ustawione aby pojawić się po 3 sekundach od załadowania się strony internetowej.

 

więcej anuluj