Masz pytania? Skontaktuj się z nami…
22 831 28 06
505 148 794

Zobacz więcej

Medycyna estetyczna

 

Wypowiedź naszego Eksperta w telewizji Prawy. TV

 

 

 

Medycyna estetyczna na wysokim poziomie.

Proponujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów,

pozwalających na przywrócenie piękna oraz znakomitego samopoczucia

wszystkim osobom, które nas odwiedzają.

Profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Zapraszamy!

Nasze zabiegi:

 

ZABIEGI NA TWARZ

Twoja skóra zmienia się przez całe życie, a wraz z nią zmieniają się jej potrzeby. Dlatego w naszym gabinecie przypisujemy receptę na zdrowie i piękno w oparciu o indywidualną ocenę twoich oczekiwań oraz kondycji twojej skóry. Spośród dziesiątek sprawdzonych, innowacyjnych zabiegów dopasujemy te odpowiednie dla ciebie, abyś pokochała ich efekty spoglądając w lustro. Wyraźne odmłodzenie? Podkreślenie konturu twarzy? Eliminacja zmarszczek? A może pozbycie się przebarwień? Pomożemy ci osiągnąć twój cel i podpowiemy, za co jeszcze twoja skóra byłaby ci wdzięczna.

 

 

ZABIEGI NA CIAŁO

 

Twoje ciało jest twoją świątynią. Pozwól nam zatroszczyć się o nie w taki sposób, by idealnie z tobą współgrało. Nasi eksperci wybiorą dla ciebie odpowiedni zabieg bazując na indywidualnych potrzebach twojego ciała. Poczuj się doskonale we własnej świątyni, dostarczając swojej skórze wszystkiego tego, czego pragnie, by olśniewać i dawać ci komfort oraz maksymalną pewność siebie. Pozbycie się cellulitu, zmniejszenie rozstępów, eliminacja nadmiernej potliwości czy fantastyczne ujędrnienie?

 

ZABIEGI NA WŁOSY

 

Świadoma pielęgnacja włosów powinna wykraczać poza wybór dobrego szamponu czy odżywki, dlatego zabiegi fryzjerskie i te domowe warto dodatkowo wzmocnić, uzupełniając je specjalistyczną kuracją nakierowaną na indywidualne potrzeby. W naszym gabinecie nie dzielimy włosa na czworo a uważnie mu się przyglądamy, dobierając kurację, która pomoże ci osiągnąć swój cel. Innowacyjna regeneracja, zatrzymanie wypadania włosów czy pobudzenie ich wzrostu to tylko niektóre z oferowanych przez nas zabiegów opartych o najnowocześniejsze metody i preparaty dostępne na rynku.

 

Cennik zabiegów


Medycyna i pielęgnacja w Warszawie
Świeżo otwarte gabinety w dobrej lokalizacji w Śródmieściu. Nowoczesne technologie i indywidualne podejście do Pacjenta. Wykwalifikowana obsługa z wieloletnim doświadczeniem. Współczesna wiedza, tradycyjne receptury... Medycyna estetyczna i naturalna, stomatologia, zabiegi kosmetyczne, poradnictwo rodzinne.
Gabinety Zdrowia i Urody
Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa
tel. +22 831 28 06, kom. +48 505 148 794
e-mail:
www.gabinetyzdrowiaiurody.pl
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE. Dojazd z Bielan: Metro M1 i tramwaje: 20, 13, 26. Dojazd z Mokotowa: tramwaje: 41, 17. Dojazd z Woli: tramwaje 13, 26, 20 i autobusy 190, 171.
Copyright © 2022

NOWOŚĆ!

To jest przykładowe okienko popup o szerokości 600 pikseli. Zostało ustawione aby pojawić się po 3 sekundach od załadowania się strony internetowej.

 

więcej anuluj