Masz pytania? Skontaktuj się z nami…
22 831 28 06
505 148 794

Zobacz więcej

COVID-19

Leczenie COVID-19

Pandemia, epidemia, to hasła, które nas przerażają, Tymczasem w wielu przypadkach COVID-19 przebiega łagodnie i daje się wyleczyć. Co trzeba zrobić?

Nasz Ekspert o leczeniu koronawirusa

Ziołolecznictwo

Podobnie jak w przypadku raka, potrzeba jest wzmocnić organizm, ale także zastosować odpowiednie mieszanki ziół, o działaniu przeciwwirusowym – zgodnie z fazami rozwoju i wycofania choroby.

Trzy fazy

Są trzy fazy, na które trzeba zareagować w zależności od stanu pacjenta.

Faza I to wnikanie, (stan podgorączkowy, brak smaku, węchu, osłabienie, lekki katar lub kaszel). Ta faza leczenia skoncentrowana jest na zabijaniu wirusa i wzmacnianiu organizmu.

Faza II – pełnoobjawowa (duszności, wysoka gorączka, obrzęk płuc, wysięk). W tym momencie stosujemy mieszanki wirusobójcze, drenujące płyn z płuc, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Faza III – regeneracja (nie ma już wirusa i gorączki, ale jest osłabienie organizmu, skrzepy krwi) – na tym etapie odbudowujemy trawienie i odporność.

Dieta

Istotne jest, by w trakcie infekcji nie jeść surowizny, należy spożywać pokarmy ciepłe i lekkostrawne, by nie obciążać organizmu. Dobre są zupy i kleiki.

Teleporada i prowadzenie zdalne

Leczenie COVID-19 jest możliwe w formie zdalnej, bezpiecznej dla nas wszystkich. Teleporada dla osób bez chorób współistniejących, wraz z opracowaniem receptury kosztuje tylko 200 złotych! Do tego, lekarz jest gotów prowadzić każdego pacjenta online, czy przez telefon, otwarty na każde pytanie.

Medycyna i pielęgnacja w Warszawie
Świeżo otwarte gabinety w dobrej lokalizacji w Śródmieściu. Nowoczesne technologie i indywidualne podejście do Pacjenta. Wykwalifikowana obsługa z wieloletnim doświadczeniem. Współczesna wiedza, tradycyjne receptury... Medycyna estetyczna i naturalna, stomatologia, zabiegi kosmetyczne, poradnictwo rodzinne.
Gabinety Zdrowia i Urody
Nowolipie 9/11, 00-150 Warszawa
tel. +22 831 28 06, kom. +48 505 148 794
e-mail:
www.gabinetyzdrowiaiurody.pl
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE. Dojazd z Bielan: Metro M1 i tramwaje: 20, 13, 26. Dojazd z Mokotowa: tramwaje: 41, 17. Dojazd z Woli: tramwaje 13, 26, 20 i autobusy 190, 171.
Copyright © 2022

NOWOŚĆ!

To jest przykładowe okienko popup o szerokości 600 pikseli. Zostało ustawione aby pojawić się po 3 sekundach od załadowania się strony internetowej.

 

więcej anuluj